Kejdová technologie

Produkty a systémy pro manipulaci s kejdou

Produkty pro manipulaci s kejdou ve vysoké kvalitě a solidním provedení, určené pro náročné podmínky používání - výběr z nejlepších produktů na světovém trhu - shrnovací lopaty na kejdu, kejdová míchadla a čerpadla na kejdu.

Čerpadla na kejdu

manure management tcm167-84782Profitujte i Vy z používání produktů a systémů pro manipulaci s tekutou kejdou od předního výrobce těchto zařízení. Ať už jde o elektrické, hydraulické nebo stáčecí čerpadla, všechny naše produkty jsou odolné, 1000x prověřené při používání v náročných podmínkách.


 

Kejdová míchadla

manure agitators tcm167-84790Výkonná míchadla kejdy pro homogenizaci kejdy v lagunách a jímkách. 

Rozstřikovače kejdy a Příslušenství

liquid manure spreaders tcm167-84866Rozstřikovače kejdy musí projet po jakémkoli terénu. Hydraulické odpružení a posilovač řízení, který odpovídá úhlu otočení traktoru, jsou jen dvěma příklady z řady patentované technologie unikátních rozstřikovačů kejdy, vybavených řadou dalších patentovaných technologií.


 

Separátory

RollerPress 178x100 tcm167-96923Robustní, flexibilní a profesionální management kejdy s nízkými nároky na údržbu díky používání našich systémů separace kejdy. Bez problémů odstraníte velké i malé zbytky a připravíte kejdu na kompostování.

 

 

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net