Služby

Spektrum našich služeb je koncipováno tak, aby Vám, producentům mléka, nabídlo vše, co potřebujete v oblasti servisu, doprovázejícího hygienické produkty, náhradní díly a příslušenství k dojení, a to pro dosažení maximální efektivity ve Vaší dojírně. Od analýzy vody a pravidelného servisu, až k vyhodnocování procesů dojení a doporučení vhodných produktů - Váš GEA Farm Technologies konzultant je připraven Vám poradit, jak dosáhnout a udržet své cíle z oblasti kvality.

Kvalita mléka

total bacteria count tcm167-83397Jestliže usilujete o špičkovou kvalitu mléka při současně nízkých provozních nákladech, náš koncept Vám dláždí cestu k úspěšnému podnikání, kombinujíce čištění a dezinfekci Vašich zařízení, hygienu před dojením a řešení pro chlazení mléka tak, abyste dosáhli optimálních výrobních podmínek a stanovených výsledků.

 

Péče a hygiena zvířat

animal hygiene tcm167-83400Naše řešení pro kontrolu mastitidy a zdraví vemene, péče o telata a komfortu zvířat Vám pomáhají dosáhnout vyšší ceny mléka, lepších nádojů a většího pocitu pohody jak pro obsluhu, tak i pro dojnice!

 

ServisPlus (TM)

preventive tcm167-83403Abychom zajistili, že Vaše dojící zařízení zůstane stále v perfektním stavu, nabízíme služby Service Plus a GEA Emergency Service (GEA služby pro naléhavé případy). Vybaveni jak moderními nástroji pro testování a vyhodnocování, tak i originálními náhradními díly - takto jsou naši servisní technici připraveni k tomu, aby Vám a Vašemu zařízení poskytli rychlé a efektivní služby.

 

Optimální dojení

good cow milking tcm167-83406Optimální dojení je důležité jak pro dojiče, tak i pro dojnici! Optimizer™, ISO Systém Vyhodnocování a náš Audit Dojírny pomáhá udržovat produktivitu a zajišťovat funkční spolehlivost Vašich dojících zařízení. Nabízíme také vzdělávací programy pro metodiku dojení.

 

Servis až na farmu

services2 tcm167-83410Přinášíme zkušenosti GEA Farm Technologies přímo před vrata Vaší stáje. Naše služby "servis až na farmu" se uskutečňují v pravidelných intervalech a zahrnují služby, jako jsou hromadné dodávky, smíšené dodávky a další. Naši specialisté na hygienu Vám také poskytují hodnotné poradenství pro zajištění špičkové kvality mléka.

 

Podpora managementu stáda

herd management new tcm167-83414Plánujte s jistotou a jednejte s předstihem! Abyste měli údaje o svých zvířatech skutečně okamžitě, nabízíme Vám generování reportů a služby telefonní podpory. Pomocí našich systémů: Monitorování systému a Monitorování dojení dosáhnete vždy špičkové výkonnosti Vašeho stáda a produktivity.

 

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net