Pračky / Sušičky / Mandly

Žehlící stroje

Žádná námaha - dvě rukojeti! S patentovaným2) 1-2-Lift systémem je možné celý přístroj, který se skládá z žehličky, vyvíječe páry a žehlicího stolu, snadno rozložit. Stačí ho rozevřít a potáhnout nahoru. FashionMaster nejen žehlí vaše prádlo, ale také šetří vaše záda!
Individuální pracovní výšku žehlicího prkna nastavíte zcela pohodlně a plynule. Plynové písty usnadňují nastavení komfortní pracovní výšky od 83 cm do 102 cm.

Sušičky prádla

Sušičky prádla Miele zajistí vašemu prádlu nejlepší péči. Ať už klasické kondenzační sušičky nebo sušičky s tepelným čerpadlem, díky voštinovému bubnu bude vaše prádlo vysušené s maximální šetrností. Sušičky Miele si poradí i s velkoobjemovými textiliemi, jako jsou peřiny, polštáře a péřové bundy, které budete mít po vysušení jako nové. A pokud nosíte vaše outdoorové oblečení do čistírny, aby vám ho tam naimpregnovali, už nemusíte. Sušičky Miele umí i impregnovat. Všechny sušičky prádla jsou testovány na životnost 20 let.

Automatické pračky

Nejlepší pračka pro vaše prádlo. Naši specialisté zajistí díky jedinečnému voštinovému bubnu šetrné praní vašeho prádla. Poradí si i s velkoobjemnými textiliemi, jako jsou peřiny, péřové bundy a polštáře. Pomocí speciálních pracích prostředků už nemusíte řešit, jak naimpregnovat vaši outdoorovou bundu nebo ubrus, automatická pračka a sušička Miele to udělají stejně dobře jako v čistírně. Pračky i sušičky Miele jsou testovány na životnost 20 let.

  

  

lista-pracky

Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information
Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net